Jeśli masz dom lub mieszkanie w stanie surowym zamkniętym lub marzysz o remoncie wnętrz w których już mieszkasz...

PROJEKT KONCEPCYJNY od 80 zł brutto / m2  

 1. Układ funkcjonalny w formie 2-3 wariantów na bazie modelu 3D

 2. Wizualizacje fotorealistyczne o charakterze koncepcyjnym ukazujące rozwiązania oświetleniowe i materiałowe.

 3. Rzut aranżacyjny z wymiarami w skali 1:50.

 4. Rozrys mebli wykonanych na indywidualne zamówienie.

 5. Wstępny kosztorys obejmujący sugerowane wyposażenie oraz jego ilości.

 6. Jednodniowe spotkanie konsultacyjne w wybranych salonach wyposażenia wnętrz mające na celu doprecyzowanie wyposażenia.

 7. Jednokrotne spotkanie z wykonawcą mające na celu opisanie zakresu prac i odpowiedzenie na pytania dotyczące detali. Koncepcja zostaje wykonana na bazie rysunków budowlanych dostarczonych przez inwestora, jego architekta lub dewelopera. W przypadku braku dokumentacji konieczny jest mój osobisty pomiar budynku z natury, a usługa ta jest dodatkowo płatna, wyceniona indywidualnie. Należy mieć na uwadze, że projekt koncepcyjny nie obejmuje nadzoru autorskiego tj. spotkań na budowie w trakcie realizacji, pomocy w doborze zamiennego wyposażenia, koordynacji zamówień towarów itp.

 

PROJEKT WYKONAWCZY od 120 zł brutto / m2

 1. Inwentaryzacja stanu istniejącego po wykonaniu tynków - pomiar wszystkich wnętrz, ścian, otworów drzwiowych, okiennych, instalacji. Pomiar przekazany w formie dokumentacji z wymiarami.

 2. Układ funkcjonalny w formie 2-3 wariantów na bazie modelu 3D. 3. Wizualizacje fotorealistyczne o charakterze koncepcyjnym ukazujące rozwiązania oświetleniowe i materiałowe

 3. Omówienie proponowanego wyposażenia. Moje propozycje lub spotkania w salonach wyposażenia wnętrz. Do uzgodnienia. Jest to część wchodząca w nadzór autorski, wymieniony poniżej. Praca nad kosztorysem.

 4. Wizualizacje fotorealistyczne uwzględniające wybrane produkty i materiały wykończeniowe (odwzorowanie 1:1 oczekiwanej realizacji).

 5. Szczegółowe opracowanie rysunkowe z wytycznymi dla projektowanej zabudowy k-g, mebli, okładzin podłogowych i ściennych wraz z detalami. Rysunki w skali 1:25.

 6. Nadzór autorski, spotkania z wykonawcami, koordynowanie prac na inwestycji z uwzględnieniem ewentualnych rysunków zamiennych wynikłych na etapie realizacji. Stały kontakt z inwestorem oraz wykonawcami w trakcie trwania realizacji.